Wielofunkcyjne urządzenie Hewlett-Packard DeskJet 2130 – co warto wiedzieć?

Posiadanie drukarki nie jest już tylko przywilejem firm. Niedrogie modele atramentowe doskonale służą w domach. Na dodatek za niewiele wyższą kwotę dostępne są urządzenia wielofunkcyjne, dzięki którym nie trzeba już odwiedzać punktu ksero, a zdjęcia można zeskanować w każdej chwili. Jak działa Hewlett-Packard 2130?

Wszechstronność jednego urządzenia

Drukarka jest praktycznym urządzeniem, z którego korzysta coraz więcej uczniów i studentów. Umożliwia wydrukowanie materiałów przesyłanych przez nauczycieli oraz wykładowców lub samodzielnie znalezionych informacji naukowych. Do drukarki hp deskjet 2130 tusz nie musi wcale kosztować dużo w przeliczeniu na stronę – za to zyskujesz wygodę wydruku dowolnych dokumentów w domu. Na dodatek urządzenie wielofunkcyjne umożliwia nie tylko drukowanie, ale również kopiowanie i skanowanie różnych materiałów. Kopiowanie w domu jest tańsze niż korzystanie z usług punktu ksero, a przy okazji pozwala zaoszczędzić nieco czasu. W okresie zaliczeń i egzaminów na studia do ksera ustawiają się czasem spore kolejki. Zamiast trzymać niektóre dokumenty na papierze, można je zeskanować i przechowywać na nośniku elektronicznym. Zeskanowane stare zdjęcia bez problemu prześlesz też znajomym. O sprawności i niezawodności hp 2130 tusz również decyduje w znaczącym stopniu. Od jego jakości zależy poprawne funkcjonowanie drukarki oraz kopiarki.

Urządzenie wielofunkcyjne dla każdego – prostota obsługi

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2130 jest proste w obsłudze, dzięki czemu konfiguracja i obsługa nie sprawiają problemów. Przejrzyście zaprojektowany panel sterowania powoduje zaoszczędzenie czasu. Wymieniając tusz do drukarki hp deskjet 2130, przekonasz się, że obsługa urządzenia jest intuicyjna pod każdym względem. Ten model jest wyposażony w funkcję duplex, czy w funkcję druku dwustronnego obsługiwanego ręcznie. Charakteryzuje się również szybkim przesyłem danych. USB 2.0 pozwala na bezpośredni wydruk z pendrive’a i innego dysku zewnętrznego.

Urządzenia wielofunkcyjne – jakie mają zalety?

Niewygórowana cena w stosunku do funkcjonalności urządzenia to podstawowa zaleta HP 2130. To doskonała propozycja dla wymagających osób. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze. Oryginalny tusz do drukarki hp 2130 zapewnia wysoką jakość wydruku, ale z powodzeniem można stosować również sprawdzone zamienniki. Oryginały i zamienniki są dostępne na stronie https://www.drukuj24.pl/drukarka/hp-deskjet-2130.html. Urządzenie gwarantuje wyraziste wydruki mono i w kolorze. Maksymalna wielkość obsługiwanego formatu to A4.

Tusz oryginalny czy zamiennik?

Oryginalny czarny tusz do hp 2130 w wersji XL ma pojemność 8,5 ml i wydajność 480 stron. Kosztuje 149,42 zł. Tymczasem zamiennik Drekker XL ma pojemność 20 ml i wydajność 1130 stron. Jego koszt to zaledwie 91,89 zł. Oznacza to, że oryginalny czarny hp tusz hp 2130 w przeliczeniu na stronę wydruku kosztuje 31,13 gr, podczas gdy zamiennik obniża ten koszt do 8,13 gr za stronę. Jak widać kupno zamiennika, opłaca się bardziej.

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz