Hybrydowa Toyota - dlaczego warto ją kupić?

​Posiadanie samochodu hybrydowego ma wiele zalet. Jeszcze większą radość i emocje przyniesie jazda takim autem z emblematem Toyoty. Co sprawia tę wyraźną różnicę? Większość musisz odkryć sam. My pokażemy trzy znaczące fakty przemawiające za Toyotą w hybrydzie. Zapnij pasy!

Toyota – prekursor samochodów hybrydowych

Tak to prawda. Koncern rozpoczął rewolucję w tym segmencie, tworząc w 1997 roku po wieloletnich badaniach i testach model Prius. Zdobyta dzięki temu wiedza i bycie pierwszym to jednoznaczny sygnał, że jest się bezkonkurencyjnym.

W pierwszym okresie zostało sprzedanych tylko 300 Priusów, jednak tempo sprzedaży oraz tworzenia nowych modeli hybryd spowodowało imponujący wynik 20 milionów samochodów z napędem hybrydowym, które znalazły do tej pory swoich zadowolonych właścicieli na całym świecie.

Na tym polu Toyota nie oddaje broni, bo posiada największą gamę aut hybrydowych. Koncern ten jednoznacznie postawił na ten kierunek rozwoju, który jest nieunikniony. Wszyscy zaczynają rozumieć, że ograniczanie wykorzystywania benzyny i ropy pod względem ekonomicznym jest priorytetem, a wielu z nas widzi także ważne względy ekologiczne związane z ograniczaniem spalania paliw kopalnianych. Dlatego warte uznania jest, że salon Toyota Poznań oferuje samochody, które są renomą same w sobie. 

Toyota hybrydowa to dalej niezawodna Toyota

Koncerny japońskie to oznaka solidności oraz niezawodności, w której przoduje właśnie Toyota. Auta tego producenta zdobywają miejsca w czołówce wielu rankingów, w tym także tych najważniejszych, jakim bez wątpienia jest TUV. Dane zbierane ze stacji kontroli pojazdów oraz bezpośrednio od klientów świadczą, że marka ta wyznacza standardy w bezpieczeństwie oraz że procent awarii na przestrzeni lat jest znikomy. Co najważniejsze nie ma tu żadnego rozróżnienia na auta typowo spalinowe i w hybrydzie. Samochody hybrydowe nie odbiegają pod żadnym względem od reszty modeli Toyoty.

Toyota dba o jakość samochodów także hybrydowych, dzięki kontroli w autoryzowanym punkcie ASO. Serwis Toyota Poznań to miejsce, na którym możesz polegać.

Toyota hybrydowa na tak – za szczegóły i całokształt

Salon Toyoty w Poznaniu oferuje hybrydy, dzięki którym na start dostajesz automatyczną skrzynię biegów w standardzie. Bezcenny komfort, który odczujesz w nużących korkach w mieście, ale także na dłuższych trasach – brak pedału wysprzęglającego, a tyle korzyści.  Silnik elektryczny sprzęgnięty ze spalinowym pozwala odczuć maksymalną moc zaraz po naciśnięciu pedału gazu, co daje znaczącą różnicę w dynamice w porównaniu do klasycznego rozwiązania.

Dodatkowo hybryda to taka mała elektrownia w postaci generatorów prądotwórczych  z napędem elektrycznym i spalinowym oraz akumulatorami. Dzięki ostatniemu elementowi możliwa jest cicha, komfortowa i bezspalinowa jazda w mieście. Nie trzeba dbać o doładowywanie akumulatorów – same są doładowywane przy większych prędkościach.

Toyota Poznań to dobre miejsce, aby przekonać się do posiadania tej marki w hybrydzie. Oferujemy auta dla każdego. Dysponujemy między innymi modelami miejskimi, SUV-ami oraz sportowymi.  Toyoty zbytnio nie trzeba reklamować, dlatego zapraszamy do salonu. Wystarczy wsiąść i poczuć moc hybrydy, aby wyjechać własnym autem. Przekonaj się na własne oczy – Toyota Poznań Ukleja czeka na Ciebie z najlepszymi ofertami.

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz