Jaki program szpiegowski na komputer?

Bardzo często zależy nam na pewnych informacjach, jednak dostęp do nich jest utrudniony. Tak się dzieje na przykład wtedy, gdy chcemy sprawdzić, czy dziecko nie wchodzi na podejrzane witryny internetowe. Podobnie, gdy chodzi o skontrolowanie pracownika lub przekonanie się o wierności w związku. Takie prywatne śledztwo najlepiej przeprowadzić dyskretnie i bez podejrzeń. Doskonałym narzędziem jest zatem program szpiegowski na komputer.

Jak zainstalować program szpiegowski?

Wiele osób najbardziej obawia się momentu inicjacji szpiegowania. W filmach akcji zawsze jest to proces bardzo skomplikowany, który udaje się dopiero w ostatniej sekundzie. W przypadku SpyLogger AlfaLog PRO (na zdjęciu) cała instalacja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Jak zatem zacząć szpiegować dany komputer? Wystarczy na chwilę podpiąć do niego pendrive’a z programem. Aplikacja przeprowadzi nas przez błyskawiczny proces instalacji. Od razu możemy wtedy zaplanować automatyczną dezinstalację programu. Wystarczy wtedy wskazać odpowiednią datę i godzinę, a program zniknie bez śladu z danego urządzenia.

Warto pamiętać również o tym, że SpyLogger AlfaLog PRO jest w zasadzie niewykrywalny dla użytkownika komputera. Program działa w tle i nie jest zgłaszany przez antywirusy. Dociekliwa osoba mogłaby go zauważyć, gdyby niezwykle drobiazgowo sprawdzała transfer zużycia internetu. W takim śledztwie można wykryć, że urządzenie zużywa nieco więcej transferu. Z drugiej strony coraz więcej przeglądarek, aplikacji i wtyczek aktualizuje się w tle, więc to one są głównymi podejrzanymi. Dla bezpieczeństwo możemy również zebrać raporty w pliku lokalnym.

Dostęp do Spylogger Alfalog Pro jest nieograniczony w czasie, nie ma tutaj abonamentu. Program kupujemy za 590 złotych i mamy do niego dożywotni dostęp. Możemy też zainstalować Spylogger Alfalog Pro wiele razy na dowolnej liczbie stanowisk.

Jakie dane pobiera SpyLogger AlfaLog PRO?

Dla wielu osób kluczową sprawą jest to, jakie dane są pobierane przez program szpiegowski. Zakres działań zależy od tego, jakie będą nasze potrzeby i oczekiwania. Bez trudu przeanalizujemy, jakie aplikacje były otwierane przez użytkownika.

Działania danej osoby w sieci również nie ujdą naszej uwadze, ponieważ aplikacja szpiegująca zapisze wszystkie odwiedzone strony. Do dyspozycji będziemy mieli również wszystkie istotne informacje na temat wysyłanych maili i wiadomości. Uzyskamy również dostęp do portali społecznościach i aktywności na nich.

Poza tymi funkcjonalnościami możemy również otrzymywać zrzuty z ekranu komputera. Program może monitorować również klawiaturę - dzięki temu poznamy wpisywane hasła dostępu. Możemy również sprawdzić, co się dzieje w tle podczas pracy komputera. Program ma bowiem możliwość włączenia nasłuchu otoczenia. Aby było to jednak możliwe komputer lub laptop muszą mieć mikrofon.

W jakich zadaniach sprawdzi się program szpiegowski?

W ten sposób możemy zatem sprawdzić, czy nasze dziecko jest bezpieczne w sieci. Bardzo ważne jest to, jaki rodzaj informacji o sobie udostępnia, jaki charakter mają publikowane zdjęcia. Rodzice bardzo szybko mogą interweniować w razie jakichś problemów. Warto jednak zadbać o to, by zrobić to we właściwy sposób, który nie zdradzi, że monitorujemy dziecko.

Spylogger Alfalog Pro może być zastosowany również wtedy, gdy mamy wątpliwości, czy nasz partner lub partnerka pozostają nam wierni. Sprawdzimy zatem, czy na komputerze nie ma dowodów zdrady, na przykład wspólnych zdjęć. Uzyskamy również dostęp do komunikatorów i zarazem wgląd w wymianę wiadomości.

Program do szpiegowania komputerów będzie dla nas przydatny również wtedy, gdy chcemy sprawdzić, jak nasz pracownik korzysta z powierzonego mu sprzętu. Bez problemu zweryfikujemy, czy w godzinach pracy nie przegląda stron internetowych. Pełen dostęp do korespondencji umożliwi nam sprawdzenie, czy przypadkiem nie są łamane klauzule poufności lub czy umowy z kontrahentami toczą się zgodnie z wytycznymi firmy.

Zastosowania Spylogger Alfalog Pro są więc szerokie i tylko od nas zależy jak użyjemy tego narzędzia. Warto pamiętać, że nabywamy program i możemy go użyć dowolną ilość razy. Jest to zatem propozycja korzystniejsza niż oferty abonamentowe.

Powyższe oprogramowanie szpiegowskie dostępne jest np. w sklepie Alfatronik.

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz