Nowinki medyczne na MTP

W Poznaniu trwają Międzynarodowe Targi Sprzętu i wyposażenia Medycznego Salmed. Jest to największe w Polsce spotkanie świata medycyny, nauki i biznesu. Przyciąga specjalistów nawet z Chin.

Na targi, które odbywają się co dwa lata do Poznania przyjechało około 200 wystawców nie tylko z Polski, ale też z wielu państw Europy, a nawet z Chin. Cel wizyty - zaprezentować najnowsze rozwiązania i technologie ze świata medycyny, nawiązać kontakty z potencjalnymi klientami oraz tworzyć wizerunek firmy i marki. Targi to też dobra okazja do zdobycia i wymiany wiedzy z danej gałęzi medycyny.

-Targi Salmed po raz kolejny potwierdziły, że po wiedzę warto przyjeżdżać do stolicy Wielkopolski. Dynamiczne zmiany zachodzące w branży medycznej wymuszają konieczność ustawicznego kształcenia, zdobywania nowych umiejętności. My to rozumiemy i wraz z partnerami merytorycznymi, raz na dwa lata przygotowujemy, odpowiadający ich potrzebom program konferencji, seminariów i warsztatów - mówi dyrektor projektu Salmed Paulina Pietrzak.

Targi medyczne

(fot.poznan.pl)

W ubiegłym roku Salmed odwiedziło około 5000 zwiedzających. Główni zainteresowani targami to oczywiście osoby zarządzające placówkami medycznymi i służbą zdrowia oraz lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci i ratownicy medyczni. W tym gronie znajdują się również studenci medycyny. Organizatorzy przygotowali dla nich specjalną promocję - bilet za 15 zł.

-Targi medyczne to impreza zamknięta, kierowana do wąskiego grona specjalistów. Ludzi związanych z branżą medyczną, menedżerów placówek medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów, studentów kierunków medycznych - mówi Karolina Nawrot, z Centrum Prasowego MTP.

Targi można zwiedzać dziś do godziny 17:00 oraz jutro między 9:00 a 16:00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.salmed.pl.

Źródło:poznan.pl

 

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz