Wybór hotelu pod wyjazd integracyjny do Poznania

Firmowe wyjazdy integracyjne pozwalają lepiej poznać się pracownikom i wzmacniają umiejętność pracy zespołowej. Jak znaleźć dobry hotel w Poznaniu?

Jak wynika z badania „Konferencje i Spotkania Firmowe 2016” najczęściej wskazywanymi przez pracodawców celami wyjazdów integracyjnych są: integracja osób w zespole (65%), kształtowanie postaw pro-zespołowych (54%) oraz kształcenie umiejętności współpracy i komunikacji (43%). Wyjazdy typu team building trwają w przeważającej części jeden (58%) lub dwa dni (41%) i obejmują zazwyczaj różnorakie gry zespołowe i wspólne spędzanie czasu. Jeśli jednak chcielibyśmy zorganizować nieco dłuższy, np. weekendowy wypad obejmujący szersze spectrum atrakcji, to warto się do niego odpowiednio przygotować.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalizacji hotelu w Poznaniu?

Poszukując hotelu w Poznaniu, w którym warto zorganizować firmową imprezę integracyjną, dobrze jest w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę lokalizację. Z pewnością atrakcyjne okażą się hotele w Poznaniu, które są położone w ścisłym centrum. Dogodne rozwiązania komunikacyjne pozwolą na łatwe przemieszczanie się i szeroki dostęp do miejskich atrakcji. Hotele w Poznaniu usytuowane w samym środku aglomeracji pozwalają na połączenie podróży służbowych z turystycznymi. Osoby, które podczas wyjazdu, w ramach spędzenia czasu wolnego, pragną także zwiedzić Poznań, mogą to bez większych problemów zrobić nawet pieszo – przykładowo słynny Stary Browar znajdziemy niemal za rogiem.

Oferta hotelu w Poznaniu – na co zwrócić uwagę?

Dobrym wyborem noclegowym w przypadku wyjazdu integracyjnego będzie obiekt, który dysponuje dobrze wyposażoną salą konferencyjno-bankietową, w której można zorganizować imprezę integracyjną. Dobrze jest też zwrócić uwagę, czy wybrany przez nas hotel w Poznaniu dysponuje także innymi pomieszczeniami, umożliwiającymi wspólne spędzanie czasu – przytulny bar z kominkiem czy fitness studio pozwolą zacieśnić więzi w zespole i odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz