Barney's Farm - producent nasion konopi

Barney's Farm to znany producent nasion marihuany. Firma została założona w roku 1986, w Amsterdamie. To jeden z najstarszych i najlepszych producentów na całym świecie. Historia powstania firmy jest niezwykle barwna, a odmiany nasion konopi, które oferuje, są wysokiej jakości i bardzo ciekawe. Wszystko to decyduje o dużej popularności Barney's Farm. Co warto wiedzieć o firmie?

Barney's Farm - o marce

Barney's Farm to twór o niezwykle ciekawej historii. Założycielem marki jest Derry, który wraz z przyjaciółmi podróżował po świecie i szukał odmiany czystych, autentycznych, landryjskich szczepów marihuany. Nasiona produkowane i sprzedawane przez firmę są oparte przede wszystkim o odmiany lokalne z państw takich jak Chiny, Tajwan, Wietnam, Nepal, Birma, Tajlandia, Afganistan czy Pakistan. Niektóre odmiany nasion są lepiej znane i chętniej kupowane niż inne, jednak trzeba dodać, że marka ma w swoim asortymencie naprawdę mnóstwo wysokiej jakości rzeczy, a w dodatku stale powstają nowe. Dzięki ciągłemu doskonaleniu się jest obecna na rynku od wielu lat i wciąż tak samo popularna. Reaguje też na potrzeby współczesnego człowieka - na przykład coraz większe zainteresowanie konopiami z wysoką zawartością leczniczego związku CBD spowodowało, że podobne odmiany można teraz znaleźć w ofercie firmy Barney's Farm. 

Barney's Farm - historia Historia powstania marki

Barney's Farm jest tak barwna, że jest właściwie gotowym pomysłem na film. Przyczynia się też do wielkiego zainteresowania tą firmą i tworzy jej legendę. Człowiek o imieniu Derry razem z grupą innych osób udał się w podróż, poszukując ciekawych, czystych odmian konopi. Wędrowali między innymi po Himalajach, w których zostali zatrzymani przez spore opady śniegu i gdzie zaczęli krzyżować szczepy marihuany z różnych zakątków Bliskiego Wschodu oraz Azji. Ten 3-letni pobyt w wiejskiej, górzystej scenerii, w trakcie którego grupa raczyła się nowymi odmianami roślin dla zachowania dobrego samopoczucia, zaowocował powstaniem znanej firmy - Barney's Farm. Założycielem był właśnie Derry, członek wspomnianej grupy. Po powrocie do Amsterdamu przejął on zarządzanie w Barney's Coffee Shop, a jego kawiarnia stała się jedną z ulubionych w tym mieście. 

Barney's Farm - odmiany

Barney's Farm produkuje wiele różnych, niezwykle ciekawych odmian marihuany - takich jak Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream, Critical Kush czy Glookies. Jedną z najpopularniejszych obecnie odmian jest Goryl Zkittlez, przy czym należy dodać, że odmiana ta posiada zawartość związku THC na poziomie około 24%. Trzeba też wspomnieć o odmianach zawierających śladowe ilości THC, a bogatych w zdrowotny związek CBD. Jedną z cieszących się największym zainteresowaniem i popytem odmian jest Critical Cure, z 15% zawartością CBD. Z kolei w 2019 roku jedną z najpopularniejszych odmian był Wedding Cake.

Oczywiście, mimo odniesienia sukcesu, a może właśnie dlatego, Barney's Farm nie spoczywa na laurach. Stale powiększa swój asortyment, poszukując nowych, ciekawych wersji, które będą odpowiadać klientom i ich zainteresują. Firma śledzi najnowsze trendy i sama je wyznacza. Zdobyła już wiele nagród i zapewne sięgnie po kolejne. Jeśli chodzi o liczbę wygranych konkursów Cannabis Cup, Barney's Farm jest w światowej czołówce. Co ciekawe, firma sprzedaje również pojedyncze nasiona, na sztuki, co jest jej wielkim plusem. Nie bez powodu jest tak popularna - dba o wysoką jakość i zadowolenie swoich klientów, bez względu na to gdzie mieszkają.

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz