Sesja fotograficzna noworodka - dlaczego warto i gdzie wykonać?

Narodziny dziecka to wyjątkowa chwila dla każdego rodzica i w zasadzie całej rodziny. Czas noworodkowy mija jednak bardzo szybko i często zapominamy, jak wyglądało nasze dziecko zaraz po urodzinach. Czas kiedy dziecko jest noworodkiem jest też wyjątkowy ze względu na wrażliwość i całkowitą zależność od rodziców małego oseska. Dlatego też mnóstwo mam i tatusiów decyduje się na wykonanie sesji fotograficznej noworodka, by uwiecznić ten czas.

Sesja noworodkowa - dlaczego warto?

Przede wszystkim, profesjonalna sesja noworodkowa jest wykonywana w studio fotograficznym. Fotografki powinny posiadać sporo akcesoriów jak małe łóżeczka, krzesełka czy stoliczki. Oprócz tego możesz zdecydować się na różne stylizacje noworodkowe. Może to być np ciuszek w kratkę, body przypominające króliczka czy coś stylizowanego na konkretny zawód. Często bowiem, jedna ze stylizacji jest w jakiś sposób związana np. z zawodem ojca. Za przykład niech posłużą strażacy, którzy upodobali sobie ułożenie noworodków w strażackich hełmach, które okazują się do tego wprost idealne! 

Jak wiele jest przykładów i możliwości aranżacji sesji noworodkowej znajdziecie na stronie: https://jpfotograf.com/fotografia-noworodkowa/

Równie pożądane są zdjęcia rodziców z noworodkiem. Oczywiście ma się możliwość ich wykonania i zdecydowanie warto uwiecznić na pięknym zdjęciu całą - powiększoną rodzinę! 

Możesz celować stylizacjami w klimat naturalny czy boho, ale też spróbować zapozować do niezwykle klimatycznych i intymnych w wyrazie zdjęć czarno - białych. Warto odwiedzać profile fotografów noworodkowych i inspirować się ich pracami, by znaleźć styl, który będzie odpowiadał Ci w stu procentach! :)

Gdzie wykonać sesję noworodkową w Poznaniu i okolicach?

W Poznaniu i bezpośrednich okolicach mamy wiele fotografek noworodkowych, a ich ceny wahają się między 400 a tysiącem złotych. Ponieważ nie jest to mały wydatek, warto przyłożyć się do wyboru i przestudiować prace każdej z nich oraz to, jak opisuje samą sesję, co musimy wiedzieć i tym podobne. Warto również zwrócić uwagę na opinie na mapach Google. Sesje noworodkowe są bardzo wymagające i potrzebne jest doświadczenie fotografki w pozycjonowaniu dziecka. Nie warto zatem ryzykować z osobami początkującymi czy z małą liczbą recenzji. Oprócz Poznania, również w miejscowościach ościennych znajdziesz utalentowane fotografki noworodkowe - sprawdź np. Przeźmierowo, do którego dojazd jest szybki i bezproblemowy i nie musisz przejmować się szukaniem miejsca parkingowego. :) 

Garść przydatnych informacji

Sesja noworodkowa trwa zazwyczaj około 2 do 3 godzin, a w jej ramach - w zależności od wybranego pakietu - otrzymasz kilka wybranych stylizacji i zdjęcia w formie cyfrowej, jak również wywołane. Masz też możliwość zamówienia u niektórych fotografów fotoobrazów czy voucherów. Voucher na sesję noworodkową to zresztą świetny prezent na takie imprezy jak baby shower czy po prostu narodziny nowego dziecka w rodzinie. :) 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz