Energetyczne wydarzenia muzyczne w Poznaniu

Już dziś, wspaniałe miasto Poznań zaprasza na niesamowite i bardzo energetyczne wydarzenia muzyczne. Większość z najciekawszych propozycji odbędzie się na samym początku wiosny, a marzec wręcz zasypie nas bardzo interesującymi koncertami przeróżnych wykonawców. Na koncerty gwiazd z Polski, ale nie tylko, warto wybrać się w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Jeśli jesteś zainteresowany to skorzystaj z tych kilku propozycji, przygotowanych dla Ciebie.

Variete – koncert w Poznaniu z jarocińską historią

Wytrawni i wierni słuchacze, powinni być zachwyceni faktem, iż ten nieprzeciętny i wspaniały zespół, znów zagra specjalnie dla nich. Otóż, grupa może pochwalić się swoim długoletnim stażem muzycznym, bo swoje koncertowanie rozpoczęli już 30 lat temu, stając na scenie znanego i uwielbianego przez wszystkich koncertu w Jarocinie. Styl muzyki, w którym muzycy czują się najlepiej to oczywiście cold wave, natomiast lata spędzone wspólnie przy tworzeniu coraz to nowszych utworów, nie pozwoliły im zamknąć się na inne gatunki muzyczne. Doskonale odnajdują się także w jazzie, dark- funk, trip- trop, dub, a także elektronice. Blue Note Jazz Club w Poznaniu, zaprasza wszystkich zainteresowanych już 14 marca.

Kornel Kovacs – nieco house i disco

Ten utalentowany mężczyzna po raz kolejny, odwiedzi nasz kraj by zagrać, energetyczny koncerty dla swoich fanów, a zgromadził ich już bardzo wielu. Muzyka na pograniczu house i disco, zachęca do wspólnej imprezy. Muzyk jednak nie zamyka się na inne gatunki i umiejętnie je ze sobą  łączy, podczas swoich koncertów na żywo. Artysta pochodzenia węgierskiego urodził się w Szwecji. 35 lat temu, wspólnie z Axelem Bomanem oraz Petterem Nordkvistem założyli Studio Barnhus, które jest jedną z najbardziej uznanych przez artystów skandynawskich wytwórni. Nie możesz pominąć tego wydarzenia: 14 marca Project LAB, musisz tu być! Więcej o biletach, przeczytasz tu: https://rytmy.pl/wydarzenia/poznan/      

Niechęć – oryginalna i energetyczna muzyka

To dopiero będzie uczta dla widza, bardzo oryginalni muzycy, zdecydowanie nie zamykający się na jeden gatunek muzyczny, przedstawią całą ferię swojej dotychczasowej twórczości: jazz, punk, blues, rock, a może i jeszcze jakąś niespodziankę. Wierni fani, pamiętają z pewnością ich występy w radiowej Trójce. Zespół nigdy nie  próżnował, bowiem na swoim koncie ma całe setki udanych koncertów. Jeżeli jakimś dziwnym trafem nie natknąłeś się jeszcze na ten zespół, przesłuchaj uważnie albumu: „Śmierć w miękkim futerku” z roku 2012, doznania muzyczne po odsłuchaniu utworów z tego krążka bez wątpienia zostają w głowie na bardzo długo. Dużą robotę działają dobiegające z każdej możliwej strony dźwięki różnych instrumentów, tworząc jedną harmonijną całość. Tutaj muzycy wyraźnie dali upust swoim emocjom, przez co uzyskali naprawdę interesujący, zaskakujący i dynamicznie rozwijający się z każdym kolejnym dźwiękiem album. Dlatego 28 marca musisz koniecznie być w Poznaniu, by ujrzeć premierę ich nowego albumu.

Metronomy – poznańska Tama

31 marca w Poznaniu w Tamie, będziemy mieli niepowtarzalną okazję ujrzeć brytyjski zespół Metronomy, w skład zespołu wchodzą Anna Prior, Olugbeng Adelekin, Joseph Mount, Michael Lorett oraz Oskar Cash. Mimo młodego wieku artyści mają już w swoim dorobku takie albumy, jak „Pip Paine”, „Nights Out”, „The English Riviera”. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć zespół na żywo, nie zmarnuj tej szansy!

Propozycji na nadchodzący miesiąc marzec jest naprawdę dużo, zróżnicowany repertuar na pewno pozwoli Ci na wybranie czegoś dla siebie, nie marnuj czasu, kup bilet i baw się wyśmienicie.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz