iTaxi wkracza na poznańskie lotnisko

W październiku iTaxi – jedna z większych firm taksówkarskich w kraju, zawiązała współpracę z Portem Lotniczym Poznań-Ławica. Poznańskie lotnisko jest kolejnym portem lotniczym, na którym zadomowiły się taksówki tej największej korporacji taksówkarskiej. Wcześniej firma zawiązała współpracę z Portem Lotniczym w Lublinie.

Lotnisko Poznań-Ławica – port z ogromnym potencjałem

Lotnisko w Poznaniu obsługuje rocznie około 2 mln pasażerów. To doskonała okazja do zaprezentowania wysokiej jakości usług świadczonych przez iTaxi. Firma już kilkukrotnie przedstawiła swoje prokonsumenckie podejście – m.in. poprzez niezliczoną ilość atrakcyjnych promocji, np. 100% zniżki na pierwszy kurs zamówiony za pomocą aplikacji mobilnej. iTaxi należy do nielicznych korporacji taksówkarskich promujących mobilne rozwiązania do kompleksowej obsługi pasażerów. Aplikacja dostosowana jest do potrzeb zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Taksówki jeżdżące w barwach iTaxi nie mają nie mają więcej niż 3 lata, a zatrudniani kierowcy są licencjonowanymi i doświadczonymi szoferami. iTaxi prężnie prosperuje w całej Polsce, oferując swoje usługi i promocje w ponad 150 miastach w kraju.

Gwarancja jakości świadczonych usług iTaxi

Pasażerowie lotnisk nie muszą obawiać się o uczciwość kierowców iTaxi. Firma daje gwarancję uczciwości, o której można przeczytać w tym miejscu. Złożenie zasadnej reklamacji skutkuje zwróceniem dwukrotności ceny za kurs.

Przy zamówieniu transferu z/do lotniska podczas zamawiania kursu warto podać numer swojego lotu. W ten sposób kierowca z łatwością zlokalizuje klienta i bez opóźnień oraz utrudnień zrealizuje kurs. Przejazdy można rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Wystarczy zamówić taksówkę z odpowiednią datą, klikając napis „Inna godzina” w aplikacji mobilnej. Aplikacja iTaxi umożliwia również zweryfikowanie ocen zamówionego kierowcy, anulowanie oraz pełne zarządzanie kursem.

Szukasz taniej i rzetelnej firmy taksówkarskiej, która bezproblemowo zawiezie Cię na lub z lotniska w Poznaniu? Koniecznie sprawdź ofertę iTaxi. W zależności od strefy miejskiej, taksówkarze wykonają kurs za maksymalnie 49, 69 lub 89 zł w ciągu dnia. iTaxi gwarantuje, że podane ceny nie zostaną przekroczone.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz