Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu – która godna polecenia? Wybieramy sprawdzoną poznańską wypożyczalnię aut

Czasem potrzebujemy samochodu, ale nie stać nas na kupno. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wypożyczenie auta. W Poznaniu jest wiele wypożyczalni, które nam to umożliwią. Przyjrzyjmy się kilku z czołówki.

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Ta wypożyczalnia, działająca w dwóch punktach w centrum miasta, a także na lotnisku Ławica, ma już ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Przez ten czas klienci docenili rzetelność i wysoki poziom świadczonych usług. Sprzedawcy regularnie poddawani są kolejnym szkoleniom, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym możliwym poziomie i służyć im wszystkimi potrzebnymi informacjami o samochodach.

Samo wypożyczenie auta jest jak najbardziej ułatwione. Przebiega bez zbędnych formalności, dzięki czemu wszystko nie trwa zwykle dłużej niż pięć minut. A że w tej wypożyczalni aut, jak dowiadujemy się z http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-poznan/, wynajmu można dokonywać przez całą dobę siedem dni w tygodniu, klient cieszy się naprawdę dużą swobodą. Na jego życzenie możliwe jest nawet dowiezienie auta pod wskazany adres.

Auta, jakie są tu do wyboru, są nowe i wyposażone w dynamiczne wersje silników Diesla. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala niemal dwukrotnie zaoszczędzić na wydatkach podczas użytkowania samochodu. Wcześniej można też umówić się na jazdę próbną.

Car Net

Car Net to firma która już niemal od dwóch dekad jest obecna na polskim rynku, budując największą w kraju sieć wypożyczalni samochodów. Poznański oddział również umożliwia wypożyczenie ekonomicznych aut osobowych, aut klasy Premium, pojazdów dostawczych a nawet 9-osobowych busów. Dokłada się tu starań, aby wszystkie oferowane pojazdy były możliwie jak najnowsze i nie przekraczały dwóch lat.

Podobnie dba się i o ich dobry stan, czemu służą regularnie przeprowadzane techniczne przeglądy w autoryzowanych serwisach. W ofercie jest ponad 1700 samochodów osobowych i ponad 500 dostawczych.

Speed Poznań

To stosunkowo nowa wypożyczalnia, działająca dopiero od kilku lat, która jednak już zapracowała sobie na zaufanie klientów. Na bieżąco śledzi się tu rankingi samochodów, by rozszerzać flotę o jak najlepsze pojazdy. Regularnie poddaje się ją też odmładzaniu, tak by auta spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Dokłada się tu także wszelkich starań, by oferowane pojazdy były jak najbardziej zróżnicowane i by każdy klient mógł bez większych problemów znaleźć coś dla siebie. Wśród aut osobowych są zarówno duże jak i małe, rodzinne, miejskie – zależnie od potrzeb, zawsze znajdzie się odpowiedni pojazd.

99rent

Ta wypożyczalnia kładzie nacisk na kilka istotnych aspektów swojej działalności. Przede wszystkim jest to znaczna elastyczność okresu wynajmu (stąd w ofercie wynajem krótkoterminowy do trzydziestu dni i średnioterminowy na okres do dwudziestu trzech miesięcy). Oprócz tego zapewnia naprawdę szeroki wybór spośród ponad 1200 modeli samochodów. Ceny są względnie niskie, a umowy sformułowane jasno i oparte na przejrzystych warunkach.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz