Kursy i szkolenia w Poznaniu z rozwoju osobistego i kompetencji zawodowych

Poznań, jako stolica Wielkopolski, to jedno z najszybciej rozwijających się miast. Wielu przedsiębiorców decyduje się na założenie firmy właśnie w Poznaniu. Nic dziwnego zatem, że tam, gdzie wielu przedsiębiorców (a co za tym idzie: pracowników), tam silna chęć do stawiania na szkolenia i rozwój osobisty. Jakie atrakcyjne kursy można znaleźć w stolicy Wielkopolski?

Kursy i szkolenia w Poznaniu: warto zajrzeć do WSB

Jakie instytucje w największym stopniu kojarzą nam się z nauką w dorosłym życiu? Bez wątpienia są to uczelnie, chociaż obecnie proponują już znacznie więcej niż tylko studia. Przykładem są właśnie kursy i szkolenia, które w Poznaniu organizuje chociażby Wyższa Szkoła Bankowa)

WSB oferuje szkolenia z różnych obszarów i branż, jednak szczególnie warto zwrócić uwagę na te, które dotyczą tematu rozwoju osobistego. Doskonałym przykładem może być szkolenie coaching i mentoring, mogące okazać się przydatne na wielu płaszczyznach (zarówno w kontekście współpracy z zespołem, jak i wewnętrznego nastawienia do pracy). 

Innym kursem, który może być atrakcyjny dla wielu pracowników (i ich pracodawców), są kluczowe umiejętności negocjacyjne. To szkolenie wręcz niezbędne dla menedżerów i osób zajmujących wyższe stanowiska lub przedsiębiorców spotykających się na co dzień z kontrahentami. W przypadku obu wymienionych kursów dużą zaletą jest uzyskanie nie tylko polskiego dyplomu, ale także certyfikatu uczelni  partnerskiej WSB - Franklin University (USA).

Interesujące – ponownie zwłaszcza dla przedsiębiorców i menedżerów – może być również szkolenie „Lider zwinności – kluczowe kompetencje”. Ten kurs świetnie obrazuje to, jak współcześnie powinny działać osoby kierujące innymi pracownikami.

To oczywiście nie jedyne szkolenia oferowane przez WSB – dużą zaletą jest to, że kursy dotyczą różnych obszarów, dlatego jest spora szansa na to, że każdy znajdzie coś, co wpłynie pozytywnie na jego rozwój i podniesienie kompetencji zawodowych.  

 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz