Oryginalne prezenty urodzinowe dla przyjaciółki

Przyjaciółce na urodziny można ofiarować nietypowy prezent w postaci ciekawego przeżycia. Takim upominkiem będzie np. sesja zdjęciowa wykonana przez profesjonalnego fotografa. Bliskiej koleżance można również dać w prezencie zabieg relaksacyjny w salonie odnowy biologicznej lub zaprosić ją na indywidualną lekcję tańca na rurze.

Pomysł na prezent dla niej – profesjonalne zdjęcia

Oryginalne prezenty dla przyjaciółki to np. sesje fotograficzne. Poznań to jedno z miast, w których można zrealizować voucher na profesjonalne spotkanie z fotografem. W zależności od upodobań lub pogody można umówić się na zdjęcia w plenerze lub studiu. Profesjonalny stylista dobierze przyjaciółce strój, a wizażystka z fryzjerem zadbają o makijaż i uczesanie. Przez 2 godziny każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa modelka. Najlepsze zdjęcia z sesji zostają zapisane na płycie CD i ofiarowane dziewczynie w prezencie. Istnieje możliwość samodzielnego wybrania pamiątkowych fotografii.

Masaż relaksacyjny dla niej i zabieg floating

Ciekawym pomysłem na upominek urodzinowy dla bliskiej koleżanki jest voucher na masaż relaksacyjny. Zabieg jest szczególnie wskazany dla osób przemęczonych, z bólami kręgosłupa lub zestresowanych. Z masażu ucieszy się również każda kobieta, która lubi o siebie dbać. Najpopularniejsze masaże to np.: gorącymi kamieniami, świecą, bambusem, gorącą czekoladą, miodem czy olejkami aromaterapeutycznymi.

W dniu urodzin przyjaciółce można zafundować odprężający zabieg floating. Kobieta zamykana jest w specjalnej kapsule z wodą wymieszaną z dużą ilością soli Epsom. Roztwór powoduje, że ciało unosi się swobodnie na tafli wody i nie odczuwa się przyciągania ziemskiego. Kuracja pozwala odprężyć się i zrelaksować, poprawić samopoczucie, a także rozluźnić mięśnie i stawy.

Taniec na rurze w prezencie urodzinowym

Pole dance to popularna dyscyplina tańca sportowego. Taniec na rurze łączy w sobie elementy gimnastyki, akrobatyki, fitnessu, a nawet baletu. Zajęcia angażują niemalże wszystkie partie ciała. Indywidualna lekcja pole dance to doskonały pomysł na prezent. W kameralnych warunkach i pod okiem instruktorki przyjaciółka może poczuć się bardzo kobieco i przy okazji dobrze się bawić.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz