Walentynki w Poznaniu – sprawdź gdzie się wybrać na imprezę

Jak spędzić 14 lutego ze swoją drugą połówką, jeśli oboje nie przepadacie za romantycznymi klimatami? Mamy alternatywę – walentynki na parkiecie! Zamiast oklepanej kolacji w restauracji, spaceru i filmu na kanapie wybierzcie się na imprezę taneczną nie tylko dla zakochanych. Polecamy trzy walentynkowe eventy klubowe w Poznaniu!

Szalona noc na parkiecie to świetny plan na walentynki – nieważne, czy spędzasz je w parze, z przyjaciółką, w gronie znajomych czy solo. Poniżej przedstawiamy trzy najciekawsze imprezy, lecz w poznańskich klubach czeka na Ciebie znacznie więcej opcji. Nie możesz zdecydować, które miejsce spodoba się Twojej dziewczynie lub chłopakowi? Jeśli idziesz na imprezę ze swoją „walentynką”, zawczasu dowiedz się, przy jakiej muzyce bawi się najlepiej. Nie chcesz przecież tego wieczoru sprzeczać się o to, gdzie pójdziecie.

Uwaga: pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą w mieście, która 14 lutego chce po prostu się zabawić. Bilety na imprezę najlepiej kupić z wyprzedzeniem. Unikniesz w ten sposób stresu, że Ty i Twoja druga połowa lub znajomi nie zostaniecie wpuszczeni do klubu. Dodatkowa korzyść? Wejściówki kupowane w internecie są zwykle nieco tańsze, niż gdybyś płacił za nie na bramce, w dniu wydarzenia. Bilety na najlepsze imprezy w Poznaniu znajdziesz na stronie: https://www.biletomat.pl/imprezy/poznan/

#1 Walentynki x Otrzęsiny Poznania z Trill Pem w FoodHall

Pierwsza propozycja to impreza w wyjątkowej lokalizacji – w hali starego dworca kolejowego, która została przerobiona na efektowną miejscówkę eventową. Spora przestrzeń gwarantuje, że miejsca nie zabraknie, ale zainteresowanie z pewnością dopisze. W walentynki w FoodHall odbędzie się prawdziwa klubowa impreza, połączona ze specjalnym mini koncertem Trill Pema. Oprócz tego młodego polskiego rapera, który w ostatnim czasie bije rekordy popularności, na scenie zobaczymy Wito – poznański twórca swoimi świeżymi kawałkami rozgrzeje publiczność. Polecamy!

#2 Walentynki z DJ PER$I w Poruszeniu

DJ PER$I to muzyczny ewenement – ten polski DJ bardziej niż z granych imprez znany jest ze świetnych mixów, które regularnie udostępnia w sieci. Jego kanał na YouTube ma już ponad 344 tysięcy subskrybentów! Walentynkowa impreza z udziałem DJ PER$I odbędzie się w klubie Poruszenie i będzie połączona z połowinkami ZSO.

#3 Tama Valentine’s Day: Blawan

Tama to klub dobrze znany wyjadaczom poznańskiej sceny elektronicznej. W walentynkowy wieczór zagra tu Blawan (Jamie Roberts) – utalentowany angielski DJ i producent, łączący wpływy industrialnego techno z nowoczesnymi brzmieniami, sięgający też do gatunku UK garage i post-dubstepu. Oprócz solowej twórczości Blawan ma na koncie współpracę z Pariah w ramach projektu Karenn i z Surgeonem, z którym współtworzył duet Trade. Tłum rozgrzeje Diana d’Rouze, polska DJ-ka znana w kraju i na świecie, a także rezydent Tamy – Sin.

To tylko trzy z licznych walentynkowych imprez, na które mogą wybrać się w tym roku Poznaniacy. Nie martw się jednak, jeśli nie wiesz, który event będzie najlepszy. Obojętnie, jaki gatunek będzie królował na parkiecie – tego wieczoru najważniejsze jest to, by dobrze się bawić w gronie najbliższych osób!

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

bypoznan.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz